Mobirise

HAKKIMIZDA

Kuruluşu bir asıra dayanan, Pereja ileri Kimya Sanayi A.Ş, başta kolonya, parfüm, oda ve kumaş spreyi gibi kokulu bakım ürünlerinin yanı sıra sabun, şampuan, vücut losyonu kişisel bakım ve kozmetik ürünleri üretimi yapmaktadır. Ürünlerini insan ve çevre sağlığına zarar vermeksizin uluslararası standartlarda üreterek tüketicisine sunan Pereja İleri Kimya Sanayi, Türk kozmetik endüstrisinin lider kuruluşlarından biridir. Türkiye'de ilk limon kolonyası markasına adını veren Pereja, ayrıca ülkemizde Sandy markası ile ilk sıvı sabunu üreterek sektöre ilkleri kazandırmıştır. Tümüyle entegre üretim tesislerimiz Edirne Organize Sanayi Bölgesi'nde 25.000 m2 kapalı olmak üzere toplam 100.000 m2'1ik bir alanda faaliyet göstermektedir. Uzun yıllar faaliyetlerini İstanbul'da sürdürdükten sonra Edirne'deki modern üretim tesislerine taşınmıştır. 2018 içerisindeki başlatılan büyüme planı çerçevesinde, tesislerimizin 15.000 m2'lik ek üretim ünitelerinin yapımı devam etmektedir. Üretim tesislerimiz son sistem depolama ve kalite kontrol birimleri ile donatılmıştır. 

Koku, kişisel bakım ve ev kozmetiği konularında oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firma, her yaş ve segmente hitap etmesi ve üretim tesislerindeki yuksek teknolojiye sahip güçlü altyapısıyla sektörde ayrışır. Kendi markalarının dışında Chakra, Beymen, LCW, English Home, Bella Maison, Mavi Jeans, Defacto, BiM, ŞOK, A101 gibi pek çok ulusal ve uluslararası markanın ürünlerini geliştirmek ve üretmektedir. Tümüyle entegre üretim tesislerimiz Edirne Organize Sanayi Bölgesi'nde 25.000 m2 kapalı olmak üzere toplam 100.000 m2'1ik bir alanda faaliyet göstermektedir. Uzun yıllar faaliyetlerini İstanbul'da sürdürdükten sonra Edirne'deki modern üretim tesislerine taşınmıştır. 2018 içerisindeki başlatılan büyüme planı çerçevesinde, tesislerimizin 15.000 m2'lik ek üretim ünitelerinin yapımı devam etmektedir. Üretim tesislerimiz son sistem depolama ve kalite kontrol birimleri ile donatılmıştır.

Mobirise

İHRACAT

Pereja İleri Kimya A.Ş.’nin toplam 82 ülkeye gerçekleştirdiği ihracatın % 50’lik bölümünü Avrupa ülkeleri oluşturmaktadır. Pereja dış pazarda hem kendi markalarını pazarlamakta hem de bir çok marka için üretici olarak çözüm ortaklığı yapmaktadır.

Mobirise

AR- GE MERKEZİ

Üretim tesislerinde farklı kozmetik ürün grupları için tasarlanmış özelleşmiş üretim birimleri bulunmaktadır. Konusunda uzman ve deneyimli kimya mühendisleri ve kozmetik kimyagerlerinden oluşan AR-GE Merkezi, pazarlama ve satış ekibi ile Pereja dünyadaki tüm yenilikleri takip etmekte ve yeni ürünler geliştirmeye yönelik çalışma ve projeler yürütmektedir.
Pereja ‘yı diğer kozmetik ve parfüm üreticisi firmalardan farklı kılan en önemli özelliği bünyesinde bulundurduğu parfümörler ile özgün koku tasarımı çalışmaları yapmaktadır. Pereja kendi esanslarını üretebilen tek Türk kozmetik üreticisidir.

PERAKENDE MAĞAZALARI

Perakendecilik konusunda yaklaşık üç yıldır hazırlıklar yürüten Pereja, ilk konsept mağazasını 2019 Haziran ayında İzmir Çeşme Sheraton Oteli’nde açtı. Yaz ve tatil temalı özel bir kolleksiyonun sunulduğu mağazada parfümlü ürünler, kişisel kozmetik ve ev bakım ürünlerinin yanısıra çeşitli aksesuarlar da satılmaktadır.

Bu konseptin devamı niteliğindeki mağazalar MAISON PEREJA adıyla sırasıyla İstanbul’da Mall of Istanbul ve Akmerkez’de açıldı. Üst segmentte koku ve kişisel bakım ürünlerinin satıldığı mağazalar lüks butik anlayışıyla hizmet vermektedir.

PEREJA’ nın hızlı tüketime yönelik kozmetik ve ev bakım ürünlerinin satıldığı diğer segmenti PEREJA Store mağazaları zincir mağaza olma yolunda ilerlemektedir. Üreticiden müşteriye direk satış anlayışıyla faaliyet gösteren PEREJA Store, markayı sevenler tarafından ilgiliyle karşılanmaktadır.

MARKALARIMIZ

PE RE JA, MAISON PEREJA, SANDY, VERDURE, VIVIEN, WILSON, PRIZE, DAPHNE, PERLONA, HAPPY BABY, SUNSHOWER, RİBELLA, OSSIA, KAROLİN, LOLITA, VALUE

ÜRÜN GAMI

Parfüm: Kolonya, Erkek & Kadın Parfümü, Deodorant, Vücut Spreyi
Kişisel Bakım Ürünleri: Losyon, Duş Jeli, Banyo Tuzu, Krem, Vücut Spreyi, Vücut Yağı, Islak Mendil, Pudra, Bar,
Sabun, Serum, Balsam, Roll-on, Gülsuyu, Arındırıcı Maske, Ayak Kremi, Body Butter, Duş Yağı.
Güneş Bakım Ürünleri : Güneş Sütü , Güneş Yağı, Güneş Sonrası Ürünleri
Erkek Bakım Ürünleri: Tıraş Köpüğü, Tıraş Jeli, Sakal Yağı, Sakal Wax, Tıraş Sonrası Balsamı, Tıraş Kolonyası.
Bebek Bakım Ürünleri: Bebek Kolonyası ,Pişik Kremi, Bebek Şampuanı, Bebek Yağı, Islak Mendil
Ev Bakım Ürünleri : Oda Spreyi, Çubuklu Oda Kokusu, Kokulu Mum, Köpük Sabun, Oto Kokusu, Sıvı Sabun
Saç Bakım Ürünleri: Şampuan, Saç Kremi, Şekillendirici Saç Jölesi , Saç Waxı, Saç Maskesi.

KALİTE BELGELERİMİZ

GMP Good Manufactured Production OHSAS Occupational Health & Safety System
ISO 14001:2009 Environmental System ISO 9001 QUALITY International Organization for Standardization
REACH COMPLIANCE
SEDEX

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kozmetik ve Temizlik Ürünleri üretimi yapan firmamız aşağıdaki ilkeleri politika olarak benimsemiştir.

Bütün faaliyetlerimizde müşteri memnuniyetini göz önünde tutmak ve bu doğrultuda ulusal ve uluslar arası kabul edilmiş değer ve standartlara uygun ürün ve hizmet sunmak.

Müşterilerimize sağladığımız ürünlerin ve hizmetlerin kalitesini sürekli olarak geliştirmek ve böylece müşterilerimizin beklentilerini karşılamak,

Global bakış açısına ve profosyenel anlayışa sahip paylaşma bilinci olan motive bir ekip olmak

İsraf ve ziyanı ortadan kaldırarak ürünleri ve hizmetleri, en düşük maliyetle üretmek,

Personelimizin sürekli eğitim ve bilinçlendirilmesini sağlayarak ekip halinde çalışmak.

Firmamızın Kalite politikası' dır.

© Copyright 2021 PEREJA RESMİ WEB SİTESİDİR 

Website was created with Mobirise