DEĞERLERİMİZ

GELENEK

PE RE JA bir asırlık tarihi ile nesilden nesile geçen kalite anlayışını geçmişten geleceğe değiştirmeden taşımaktadır.

YENİLİKÇİLİK

PE RE JA tüm teknolojik gelişmeleri dünya ile aynı anda takip ederek, çağdaş bir marka anlayışıyla tüketicilerine sunmayı hedefler. Bünyesindeki AR-GE merkezi uzman ekibi ile yenilikçi, doğa dostu, sürdürülebilir ve yüksek kaliteli üretim konusunda çalışmalar yürütmektedir.

KALİTE

PE RE JA yı ülkemizde kolonyaya adını veren marka yapan en önemli özelliği dünden bugüne değişmeyen kalite anlayışıdır. Müşteri memnuniyetini ilk önceliği olarak gören şirketimiz, tüketiciyle arasında yıllar boyu süren bir marka sadakati oluşturmuştur.

TARİHİ MİRAS

Türkiye’nin markalı ilk kolonyası PE RE JA , üretime başladığı ilk günden beri özgün içeriklerini korumaktadır. Üç nesildir süren PE RE JA efsanesi bir çok gelişme ile büyüyerek daha nice uzun yıllar korunarak geleceğe taşınacaktır.

ÖZGÜNLÜK

PE RE JA bünyesindeki dinamik teknik kadrosu ve parfüm tasarımı yapıp üretebilme kabiliyeti sayesinde sadece kendine has özellikte ürün çeşitliliği yaratabilmektedir. Hem kendi markaları hem de çözüm ortaklığı sağladığı özel markalara özgün yaklaşımda ürünler geliştirmektedir.

© Copyright 2021 PEREJA RESMİ WEB SİTESİDİR 

Website was created with Mobirise